HALLITUKSEN JÄSENET JA VARAJÄSENET

Täältä löydät SPJ & FSK:n toimihenkilöiden yhteystiedot
Avatar
Admin
Ylläpitäjä
Viestit: 383
Liittynyt: 02 Elo 2004, 17:52
Viesti:

HALLITUKSEN JÄSENET JA VARAJÄSENET

ViestiKirjoittaja Admin » 15 Joulu 2016, 10:51

HALLITUKSEN JÄSENET
Pentti Isoviita pj., puheenjohtaja@spj.fi, Oulu, p. 050 351 1410
Arto Sikiö vpj., Ruokolahti, arto@sikio.net, p. 0440 751 318
Heikki Alatalo, Pyhäjoki, heikki.alatalo@isannointityo.com, p. 0500 381 125
Jarno Heikkinen, Juankoski, jarnoheikkinen2@luukku.com, p. 045 113 2217
Jani Karttunen, Lahti, jani.karttunen@outlook.com, p. 040 846 3810
Eila Lautanen Karkkila, eila.lautanen@helsinki.fi , p. 050 529 9665
Pasi Mämmi, Laihia, pasi.mammi@netikka.fi, p. 0500 849 647
Ilkka Niemi, Pori, mustanevakennel@hotmail.com, p. 0500 317 945
Arto Paajanen, Mikkeli, arto.paajanen@surffi.fi, p. 0400 234 895
Janne Veteläinen, Kuusamo, janne.vetelainen@kuusamonevo.fi, p. 0400 776 564

VARAJÄSENET / HALLITUS
Risto Ikonen, Ilomantsi / Jarno, merja.ikonen@nordea.fi, p. 0500 279 777
Anssi Hakman, Rautjärvi / Eila, anssi.hakman@kolumbus.fi, p. 044 020 0775
Sami Havia, Imatra / Arto S., sami.a.havia@gmail.com, p. 040 587 9093
Hannu Hämäläinen, Mäntsälä / Jani, hannu.hamalainen64@gmail.com, p. 0500 493 329
Mika Kalliokoski, Köyliö / Ilkka, mika.kalliokoski65@gmail.com, p. 0400 890 807
Risto Karjalainen, Ristijärvi / Janne, risto.t.karjalainen@suomi24.fi, p. 050 584 2491
Juha Petteri Lehtonen, Lieksa / Arto P., jp.lehtonen@pp.inet.fi, p. 0400 547 769
Jouko Lepistö, Virrat / Pasi, jouko.lepisto@elisanet.fi, p. 0400 928 765
Pirjo Appelgren, Kuhmo / Heikki, pirjo.appelgren1470@gmail.com, p. 040 508 6472
Pystykorva.info:n tekninen ylläpito
yllapito(at)pystykorva.info

Palaa sivulle “Suomen Pystykorvajärjestön yhteystiedot”

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailija