Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Valvojat: Valvoja6, Valvoja5, Valvoja2, Valvoja4, Valvoja8, Valvoja9, Valvoja3, Valvoja7, Valvoja1
Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Etelän-lohkon valintoja Ruokolahdella 6.11-14
Reaaliakaista seurantaa sivulla http://www.kaakkoissuomenkarhukoirayhdi ... ovalinnat/
Reaaliakaista seurantaa sivulla http://www.kaakkoissuomenkarhukoirayhdi ... ovalinnat/
Tanja Ihalainen
Re: Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Siilinjärvellä 7.11 2014 pidettäviin idän lohkon valintoihin osallistuvat seuraavat koirat:
Pohjois-Karjala
Leevi 59944/09 om. Mikko Nieminen
Arialin Peli 45183/08 om. Petri Vornanen
Jämäkän Seppä 42935/10 om. Esko Kortelainen
vara: Ahorannan Jyly 47018/11 om. Erkki Vatanen
Suur-Savo
Karko 16673/12 om. Uki Hämäläinen
Käsimäen Heppu 36557/07 om. Mauri Hokkanen
Käsimäen Humu 36554/07 om. Joni Pietarinen
vara: Käsimäen Ippe 26423/06 om. Urpo Neuvonen
Keski-Suomi
Punkkikorven Aukusti 19959/11 om. Asko Muhonen
Mustanevan Apillo 46800/12 om. Pertti Kumpulainen
Sutki 35195/12 om. Iiris Huuskonen
vara: Jippo 16671/12 om. Tapio Suomela
Pohjois-Savo
Ahorannan Pena 32479/07 om. Hannu Hallikainen
Teilojan Okko 36980/11 om. Olavi Venäläinen
Masa 52023/10 om. Matti Kainulainen
vara: Rukarinteen Laikku 24638/12 om. Osmo Partanen
Pohjois-Karjala
Leevi 59944/09 om. Mikko Nieminen
Arialin Peli 45183/08 om. Petri Vornanen
Jämäkän Seppä 42935/10 om. Esko Kortelainen
vara: Ahorannan Jyly 47018/11 om. Erkki Vatanen
Suur-Savo
Karko 16673/12 om. Uki Hämäläinen
Käsimäen Heppu 36557/07 om. Mauri Hokkanen
Käsimäen Humu 36554/07 om. Joni Pietarinen
vara: Käsimäen Ippe 26423/06 om. Urpo Neuvonen
Keski-Suomi
Punkkikorven Aukusti 19959/11 om. Asko Muhonen
Mustanevan Apillo 46800/12 om. Pertti Kumpulainen
Sutki 35195/12 om. Iiris Huuskonen
vara: Jippo 16671/12 om. Tapio Suomela
Pohjois-Savo
Ahorannan Pena 32479/07 om. Hannu Hallikainen
Teilojan Okko 36980/11 om. Olavi Venäläinen
Masa 52023/10 om. Matti Kainulainen
vara: Rukarinteen Laikku 24638/12 om. Osmo Partanen
jarno heikkinen
Re: Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Kysymys: Eikö lännen ja pohjoisen koirat osallistukaan tänä vuonna kuninkuushaukkuun vai ovatko lohkovalintojen koirat vielä hakusessa?
Terveisin BlägBoi
Terveisin BlägBoi
Harri Heininen
Suu käy ja ääni kuuluu, omin jaloin metsään mennään ja sieltä pois.
Suu käy ja ääni kuuluu, omin jaloin metsään mennään ja sieltä pois.
Re: Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Lainattu harmaiden sivulta. (Linkitys ei ole aikaisemmin onnistunut suoraan)
P-pohjanmaalta lohkovalintoihin PM kisoista valittu:
KARHUKOIRAT
Ryyppymäen Piiparinen
Kähisijän Pate
Jermukka
Teilojan Welho varalla
P-pohjanmaalta lohkovalintoihin PM kisoista valittu:
KARHUKOIRAT
Ryyppymäen Piiparinen
Kähisijän Pate
Jermukka
Teilojan Welho varalla
Tauno Veteläinen
-
- Viestit: 3
- Liittynyt: 14 Marras 2012, 20:02
- Paikkakunta: Teerijärvi
Re: Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Alavetelissä 7.11 2014 pidettäviin lännen lohkon valintoihin osallistuvat seuraavat koirat:
Vaasan kp:
Karhunoron Turbo
Olli
Etelä-Pohjanmaan kp:
Kortenivan piiku
Ullastina Lore
Jämäkän Jobi
Jämäkän Raikuli pääsi varakoirana mukaan
Satakunnan kp:
Hirviparoonin Sulo
Ohtopoika
Hirviparoonin Sissi
Pohjois-Hämeen kp:
Korpusen Iida
Korpusen Siru
Karhunkaira Ninni
Vaasan kp:
Karhunoron Turbo
Olli
Etelä-Pohjanmaan kp:
Kortenivan piiku
Ullastina Lore
Jämäkän Jobi
Jämäkän Raikuli pääsi varakoirana mukaan
Satakunnan kp:
Hirviparoonin Sulo
Ohtopoika
Hirviparoonin Sissi
Pohjois-Hämeen kp:
Korpusen Iida
Korpusen Siru
Karhunkaira Ninni
Daniel Forsbacka
Re: Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Keskipojanmaalta. Risunevan Roki,Usvaniityn Jusu,Jämäkän Jokeri
Jarmo Helander
Re: Hirvenhaukut-ottelun 2014 lohkojen valinnat
Tauno Veteläinen